Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 24.08.2019, 21:54

КЗ "Перебродівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - Д...

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 86
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

БІБЛІОТЕКА

БІБЛІОТЕКА

     В бібліотеці КЗ «Перебродівський НВК» відбулися виховні заходи : виховна година з учнями 6-а класу «На Чорнобиль журавлі летіли…» біля книжкової виставки на тему «Чорнобиль : Трагедія.Подвиг. Пам'ять». ; Урок памяті «Попіл людського смутку в серцях наших навіки…» приурочений 33 річниці Чорнобильської трагедії(з учн. 5-Б класу) ;виховний захід «Хто квітень той отак підступно зрадив»( з учнями 8- А класу)

     Учні читали вірші про ті сумні події Чорнобильської трагедії.(М. Яковчук « Пітьма Чорнобиля»,М. Денисюка «Етюди смутку»,Ірини Дармостук «Пам’ятай про Чорнобиль»,Івана Сидорчика «Дорога до Чорнобиля», та інші. Діти познайомились з героями пожежниками , хто був поруч з бідою в ту трагічну хвилину, хто першим і серед перших, ризикуючи життям, кинувся до реактора для боротьби з наслідками атомного спалаху. Першими по тривозі прибули пожежники ВПЧ-2: КІБЕНОК ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ, ТИШУРА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ, ТИТЕНЮК МИКОЛА ІВАНОВИЧ,ВАЩУК МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ, ТЕЛЯТНИКОВ ЛЕОНІД ПЕТРОВИЧ на чолі з начальником караулу лейтенантом В. Правиком. Вони заступили нас собою. Вони герої. Вони ступили у вируюче полум’я в смертельну радіацію не стільки за наказом командира, а за законом совісті.Пожежу було ліквідовано ціною життя відважних і безсмертних. Тільки ситуація була зовсім незвичайна- поруч «дихав» реактор і дихання його було смертельним.Але вони сміливо і до кінця виконали службовий обов’язок, свою присягу.

     І вдячна пам'ять народу про героїв житиме вічно. Всі вони молоді, мало прожили, але так багато для нас зробили!. Отже наш обов’язок доносити , розповідати молодому поколінню про героїв , яким ми

так багато вдячні за життя наше. Вічна їм пам'ять і людська шана!Ми схиляємо свої голови і в мовчанні поминаємо і возвеличуємо їх.

     26 квітня1986р.Ця дата назавжди залишиться в памяті людства. Пам'ять це не тільки данина минулого. Пам'ять-це основа майбутнього. Вона не дає нам забути сторінки нашої історії.

     І Сьогодні дзвін скорботи, що став символом чорнобильського лиха, уже 33 роки бє на сполох, на тривогу, разом з тим закликаючи нас до розуму, щоб такі біди з нами ніколи більше не відбувались.

Заходи наші закінчились словами:

Нехай же лихо наше проминає

Ів світі не повториться вовік

Хай стане мир міцнішим у стократ.

Хай над землею чисте небо буде.

Чорнобиль- попередження,

Його уроків людство незабуде.

        

     Нещодавно в бібліотеці начального закладу «Перебродівський НВК» біля книжкової виставки «Герої зоряних трас» пройшла бесіда до Всесвітнього дня авіації і космонавтики. Діти познайомились з людиною , яка вперше( квітневим ранком 1961р. )з нашої землі піднялася в космос, це- Юрій Олексійович Гагарін.Його по праву називають підкорювачем космосу.Охоче діти слухали його біографію , розглядали портрет, знайомилися з літературою про нього.Є позитивним те, що першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка діти знають більше. Діти дізнались і про першу жінку –космонавта Валентину Терешкову, Космонавтів-Олексія Леонова,Германа Тітова,Володимира Комарова, Олексія Мересьєва .

Бібліотекар познайомила дітей і про захоплення космонавтів в вільний від роботи час. Діти прочитали твори про космонавтів, це-Любомир Дмитерко «Космонавт»,Жуковський Станіслав «Ікари»(Загиблим космонавтам,),Колодій Василь «Лист у космос»,Михайло Сич «Нічні польоти», Малишко Андрій «Космонавтові».

     

Тиждень дитячого читання

     Серед інших багатьох свят на весні є прекрасне свято - Свято Книги. Традиційно щороку в березні ., в нашій бібліотеці проходить Тиждень дитячого читання.Цього року відкрили його вихованці дошкільного навчального закладу «Берізка» Змагалися за кращого знавця казки дві групи «Сонечко « та «Бджілка».

     Дуже здивували дітки з групи «Сонечко».Настільки діти знають казку! Отже і стали переможцями у вікторині «А хто казку добре знає, той і відгадає»

                                                                                                       

     Другокласники слухали дитячі твори видатного педагога і письменника Д. Ушинського та обговорювали їх. Найактивнішою була учениця 2-б класу Свиридович Юлія.

З усіх великих празників церковного року найбільш давній, урочистий і радісний- це Великдень.ЦЕ велике , світле і добре свято несе з собою віру, надію. і любов.Його святкують у всьому світі, адже він вважається культовою подією світової історії і головним днем у році для всіх християн..Саме цій даті напередодні в нашій бібліотеці пройшов Урок народознавства у 2-а класі «Весна іде наповнена чудес! Христос Воскрес!»Діти приготували своїми руками крашанки, малюнки на тему «Христос Воскрес!», розказували віршики, оформили дуже красиву виставку.Про історію свята Пасхи дітям розповіла бібліотекар, а самі діти відповідали на запитання вікторини та познайомились із святкуванням Пасхи в різних країнах.

      

     З учнями 3-А класу було проведено літературну годину «Олена Пчілка-улюблена письменниця дітвори» відбувся конкурс на краще розказаний вірш письменниці- ювілярки року,було намальовано дітьми багато малюнків до дитячих творів Пчілки.Кращими по результатах оцінювання були: Чмуневич Вадим, Жовкла Ніна,Ладика Марія.

В паралельному класі 3-Б цікаво пройшов Мовознавчий турнір. А ще діти декламували вірші про мову.Найактивнішими були : Євсович Богдан,Петровець Віталій.

   

     З четвертокласниками проводились різні виховні заходи.З учнями 4-А класу був проведений усний журнал «Ми- друзі природи»( до Міжнародного дня птахів)

Наше Полісся- край чудової природи, частинкою якої є і ми.У нас сильний дім- Земля. Наші пращури залишили нам у спадок чисті ріки, озера,джерела та чудову природу з її мешканцями - птахами. Крилаті друзі- окраса нашого життя. У лісах, полях, степах, на берегах річок, боліт, морів та біля помешкань людей завжди живуть птахи.В нашому селі є Заповідне Місце - Північне лісництво Рівненського державного заповідника. Діти ведуть спостереження за природою рідного краю.Тому в нас кожного року проводячи Тиждень, один із виховних заходів присвячуємо природі.До Всесвітнього дня птахів майже всі перелітні птахи вже повертаються до нас після зимівлі.а щоб їх зустріти діти готуються заздалегідь : майструють шпаківні. різні будиночки та годівнички для птахів.Тому і виховний захід присятили птахам.Розказували вірші про птахів, розгадували загадки, малювали малюнки, був конкурс фотографій з природою рідного села.Була на святі і вікторина, розповідали легенди про життя і звички птахів, книжкова виставка.У вікторині найактивнішим був Клюйко Назар і отримав за це грамоту, Найкраще продекламувала віршик Панченко Аннушка, а малюнок намалювала найкращий Софія Петровець..Закінчили журнал віршиком:

Шануй, примножуй скарб неоціненний,

Який вручила нам свята земля!

Насаджуй сад і прочищай джерельце.

І скривдити не дай маленьке пташеня.

     Захід –знайомство з життям і творчістю укр.. поета Житомирського Полісся Петром Сингаївським був проведений з учнями 4-Б класу.Була оформлена книжкова виставка,конкурс читців і декламаторів дитячих віршів поета.Найкраще розповіла про життєвий і творчий шлях учениця –Євсович Катерина, Наконечна Оксана –найкраще продекламувала вірш поета- ювіляра.

Кожного року ми вшановуємо пам'ять Тараса Григоровича Шевченка.Отже на святі книги з учнями 4-В класу була проведена Літературна вікторина»Знавці життя і творчості Кобзаря».Найактивнішою була Жовкла Ольга.Найкраще розказала вірш «Заповіт» Т. Г. Шевченка – Денищич Катерина.

       

     Серед учнів 5-7 класів пройшов щорічний конкурс дитячого читання «КНИГОМАНІЯ-2019».За звання «Суперчитач школи» боролись найбільш ерудовані, завзяті, начитані діти. У літературних змаганнях взяли участь8 осіб.Діти презентували свої улюблені книги: висловлювали свої думки щодо прочитаного, проявляли креативність та артистизм, рекламували свої улюблені книги. Діти продемонстрували свої читацькі щоденники, заповнювали перед початком конкурсу анкети. Потім був виступ до 5 хвилин, впродовж якого потрібно було стисло і зрозуміло розповісти зміст книги. Конкурс пройшов цікаво. Учні , що брали участь в конкурсі декламували вірші поетів- ювілярів цього року: Олени Пчілки, Павла Грабовського, М. Лєрмонтова та інш.

     Звання суперчитачів від п’ятикласників удостоїлась Чмуневич Інна,серед шестикласників- Денищич Вікторія, серед семикласників- Петровець Вікторія.

     Конкурс дитячого читання подарував присутнім багато позитивних емоцій, приємних вражень і незабутніх зустрічей.Переможці отримали похвальні листи. Дуже прикро , що кожного року у нас проходить тільки перший етап- саме в на шому навчальному закладі а їхати на районний конкурс, обласний і всеукраїнський діти не хочуть.

   

     Останнім заходом Тижня дитячого читання був захід»Урочисте посвячення першокласників у читачі»

У нашу читацьку сім’ю було прийнято 39 маленьких читачів.Проходив цей захід в актовій залі. Святково одягнені «першачки» розказували вірші про книгу, загадували загадки, брали участь у вікторині «З якої казки?», і успішноз цим справились .На святі вони зустрілись з королевою книги, зайчиком, хлопчиком, який не беріг книги, хворою книжечкою, та іншими героями .Вони дали урочисту обіцянку читати, берегти книги, вчасно здавати їх до книгозбірні. Свято вдалося на славу.З хорошим настроєм покидали залу діти та вчителі.

Свято книги в навчальному закладі щорічно дає великий результат.Діти більш охотно відвідують бібліотеку. Учнів 2-4 класів робимо аналіз читацьких формулярів. Відбираємо переможців .В кінці нагороджуємо найактивніших читачів бібліотеки. Серед юних розумників і розумниць є такі, що вже перечитали майже всю цікаву літературу, що є в бібліотеці. Справжніми переможцями по кількості прочитаних книг можна назвати читачів:Парипу Анну, Свиридович Юлію, Денищич Софію, Чмуневич Вікторію(2-Б кл.);Ладику Марію, Жовклу Ніну, Панченко СофіЮ,

Полюхович Ольгу(3-Акл.);Лісовець Ельвіру, Котлячкову Тетяну, Мозоль Лілію,(3-Б кл.);Петровець СофіЮ,панченко Аннушку, Денищич Дарину(4-Акл.);Наконечну Оксану, Сіпова Богдана, Полюхович Надію(4-Б кл.); Жовклу Ольгу,Чмуневич Поліну, Чмуневича Юрія(4-В кл.)

Ми всі знаємо , що змусити читати дитину майже неможливо.Та забезпечити їй прво читати і створити для цього всі необхідні умови- завдання керівників держави, бібліотекарів , батьків.Бо тільки читання є найважливішим інтелектуальним ресурсом.І цей ресурс повинен спиратись на якісну літературу, грамотних фахівців та сучасні бібліотеки

Хочеться подякувати всім хто користуючись акцією «Подаруй книгу своїй бібліотеці» кожного року дарує бібліотеці книжечки та журнали.За минулий 2018 рік було подаровано 82 книжечки.Приватний підприємець , депутат Миляцької сільської ради , житель нашого села Чмуневич Анатолій Іванович подарував цікаву , змістовну , Кольорову літературу – 7дитячих енциклопедій..Настоятель місцевого православного храму Отець Олег також подарував дітям 8 дитячих книжечок; Народний Депутат Верховної Ради України Яніцький Василь Петрович також неодноразово дарував книги нашій бібліотеці , за що їм велике спасибі.Серед учнів школи найчастіше дарують книги слідуючі :Свиридовия Юлія, Парипа Анна,Чмуневич Вадим (журнали),Денищич Софія,Денищич Дарина,Петровець Дмитро,від класу- учні 2-Б.

       

«Найулюбленіша письменниця дітвори» під такою назвою пройшла літературна година до 150- річчя від дня народження укр.. письменниці Лариси Письменної( з учнями 2- А класу.Була оформлена тематична поличка. Учні ознайомилися з біографією письменниці, роздивилися її портрет. Бібліотекар познайомила дітей з дитячими творами письменниці. Прочитали та обговорили твір «Голубі олені». ( 19 лютого).Після заходу дітки взяли казки письменниці для читання вдома.

    14 лютого до дня закоханих в бібліотеці оформлено книжкову виставку «Любов- найвище в світі почуття».

Виставка ілюстрована. На виставці поміщені твори укр. та зарубіжних поетів під рубрикою «Чудовий світ поезії».

 

 

      З учнями 8-б класу бібліотекар провела історичну бесіду на тему «Афганістан болить в душі моїй», була оформлена однойменна книжкова виставка. На цю тематику також було проведено з учнями 10 класу годину пам’яті «Чорне крило Афганістану». Чорним птахом пролетіла афганська війна над просторами нашої країни.Зачепила вона своїм крилом і наш поліський край. Серед героїв , які віддали своє життя на війні є наших дев’ятеро хлопців, уродженців нашого району ( сім отримали поранення і повернулися додому інвалідами)). .Діти познайомились та розглянули фотографії героїв- учасників цієї війни, ознайомились з біографіями героїв, їх нагородами.Діти взнали , які втрати понесла наша країна в ції « чужій для нас війні», взнали страшну статистику: за офіційними даними за 10 років війни втрати склали понад 600тисяч чоловік( вбито в бою 9511, померло від ран- 2386, померло від хвороб-817 і більше, покінчили життя самогубством, померло в аваріях, катастрофах-1739 чоловік) З0 років пройшло з тих пір,з моменту виведення обмеженого контингенту рад. військ з Афганістану та й досі він живе в серцях тих, хто там воював . У кожного із них своя лиха доля, якою нагородили їх тодішні радянські політики. Вони всі були її заручницею, а ще вірністю військовій присязі покірно віддали себе їй у руки. Кожен день ця страшна війна забирала кращих синів й з України. А скільки їх корчилось від болючих ран в прийомних військових госпіталях, марили в безпам’ятстві в тифозних ізоляторах? А скільки солдатських матерів ставали на колінах перед цинковими домовинами своїх синів? Майже кожен день напинали чорні хустки на згорьовані голови 20- річні вдови. Івсе це творилось впродовж 10 років.

    Афганської війни. Ні, це не загублене покоління, як нині дехто їх вважає, це краща частина нашого суспільства, яка вміла залишатися вірною військовій присязі, яка винесла із страшної бійні виваженість безкомпромісних вчинків, вміння говорити прямо в очі «так» або «ні»…І таких людей ми повинні пам’ятати і цінувати поки ми є.На цій війні було і наших два односельці: Хомич Михайло Герасимович, та Петровець Іван Павлович. Які , дякуючи Богові ,повернулись з цього пекла.І ми з упевненістю про них говоримо , що їх життя - подвиг.Про все це діти почули на заходах, читалися також вірші про Афганістан.

    

   У вівторок, 5 лютого, в бібліотеці КЗ «Перебродівський НВК» проведено бібліотечний урок «Книга відкриває світ» з учнями 2-а класу.На уроці учням розповіли історію виникнення книги, діти нагадали правила користування книгою, відгадували загадки про книгу, розгадали невеличку літературну вікторину, познайомились із новою літературою, що надійшло до бібліотеки.

Бібліотекар розпочала урок віршиком :

Для мене книга- світло дня,

Для мене книга- зорі ночі,

Моя сім’я, моя рідня.

Мій розум, серце, мої очі…

     Наше життя ми не уявляємо без інформації.Телевізор,телефон.айфон, інтернет- джерела інформації. Але незмінним і вічним джерелом знань була і залишається книга. Вірний друг, порадник,путівник у житті.З раннього дитинства ми повинні прививати любов до книги своїм дітям через прочитання казки, дитячих віршиків, оповідань. Підростаючи дитина цікавиться походженням матеріальних речей, що її оточують. Тоді на допомогу приходять довідники та енциклопедії. Незвіданий світ літератури веде дитину у бібліотеку у старші роки, щоб доторкнутися до нетлінного слова Кобзаря, франка, Стендаля, Пушкіна та інших митців слова.І нам потрібно постійно приви вати потребу у дітей до читання літератури.

     В літературі найяскравіше втілені духовні цінності культури, тобто думки, ідеї, переконання та моральні позиції, які сприяють виживанню та розвитку суспільства, а отже особистості. Спільна діяльність вчителя літератури та бібліотекаря через начально- виховний процес сприяє здійсненню цієї важливої істини.

     Діти взнали скільки літератури налічує наша бібліотека. Бібліотекар нагадала дітям, що кожна книга має своє місце і призначення.Отже діти повинні вчитись і не забувати розміщати правильно фонд для їхнього віку(під час повернення книги в бібліотеку.)

     Діти розповіли, що вони читають і як батьки ставляться до проблеми читацької культури своїх дітей, що їм купують, як вдома зберігають книгу.

     Пошук сучасних форм і методів популяризації літетератури і розвитку літературних інтересів школярів здійснюється в бібліотеці навчального закладу завдяки координації зусиль педагогів, батьків, громадськості.

 

     3 лютого в бібліотеці КЗ«Перебродівський НВК » відбулася літературна година «Запізніла слава Володимира Самійленка»( до 155 -річчя від дня народження) поета- лірика, драматурга, сатирика, перекладача. Учні 7- б класу познайомилися з біографією митця, його творчістю.Бібліотекар наголосила, що Самійленко в усіх жанрах творчості виявив себе як митець з тонким відчуттям слова, своїми темами, своєю неповторністю, манерою письма, зі своїм оригінальним підходом до традиційних тем.Слово для поета – його зброя в боротьбі.

     Високі почуття любові до Батьківщини- розкішного, багатого краю, що перебуває в неволі й злиднях, звучать у віршах циклу «Україні», «Веселка»..Діти читали вірші та обговорили їх.

     Любов до України, як стверджує В. Самійленко, - не порожні слова. Цю тезу він довів своїм життям і своєю творчістю. Адже все, про. що він писав, присвячувалось рідній країні, яку любив святою і нездоланною любов’ю.Громадянська позиція Володимира Самійленка- істинний патріотизм і вболівання за долю любої його серцю України.

     Демократ, гуманіст,захисник інтересів трудящих і знедолених, Самійленко зробив помітний внесок в українську літературу кінця 19- початку 20 ст.

Хотілося б, щоб майстерність поетичного слова Самійленка, його твори залишилися в історії літератури якнайдовше, а от реалії, описані у сатиричних творах, - зникли якнайшвидше.

 

 

     В січні в бібліотеці КЗ «Перебродівваський НВК» було оформлено ілюстровану книжкову виставку «Ой зимонька-зима веселіш пори нема» для дітей.На ній поміщено віршики про зиму., казки, пісеньки , описані «Свята зимового циклу» (Різдво Христове, Святого Василя,Водохреще). На виставці поміщені саморобки читачів ( Сніговики, сніжинки, ялинки).

     Біля виставки «Волі народної дзвін» проведено годину пам’яті героїв Крут. Прокручувались відеоматеріали.Цю сторінку історії ми повинні ніколи не забувати і кожного року проводяться бібліотекою різні виховні заходи на цю тематику.З МЕТОЮ : ИПАМЯТАТИ ПОДВИГ ЮНИХ ГЕРОЇВ ЯКІ БОРОЛИСЬ В 1918 РОЦІ ЗА ВІЛЬНУ УКРАЇНУ ПРОТИ БІЛЬШОВИКІВ (РОСІЙСЬКОЇ АРМІЇ під командуванням Муравйова) , .Але оскільки сили були не рівні всі ці юні патріоти загинули. Читалися вірші : Тичини П. Г. «Пам’яти тридцяти», Ірини Дармостук «Пам’яті героїв Крут», Богдана- Ігоря Антонича «Крутянська пісня « та інші.

Драматичний гурток

При КЗ "Перебродівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" діє драматичний гурток, керівником якого є бібліотекар нашої школи - Іценко Ірина Михайлівна. Вона разом із учасниками гуртка підготували дуже цікавий новорічний номер.  Школярі задоволені тим, що взяли участь у такому виступі, адже отримали задоволення від участі та набули досвіду.

Цього забути не можна!

    Нещодавно в бібліотеці з учнями 6-а класу ми провели усний журнал «Цього забути не можна!»З шести сторінок журналу діти вже вкотре дізнались , що Україна в 1932-33 роках пережила страшну трагедію –Голодний Мор, який забрав життя мільйонів наших земляків.Жорстокість голодомору полягає передусім у тому, що голод не був наслідком стихійного лиха, посухи або неврожаю, він став результатом навмисної політики більшовицького режиму. Шляхом насильницького вилучення продовольства, бло кади сіл та ,цілих районів, заборони виїзду за межі охопленої голодом України,згортання сільської торгівлі, репресій супроти незгодних тоталітарна система створила для українців умови, які були несумісні з життям. Така політика більшовицького режиму – злочин проти людяності, який відповідає Конвенції ООН про геноцид.

    Діти почули причини голодомору, про колективізацію та її наслідки, ознайомились з творами про голодомор,. зачитали деякі з них. Ознайомились з книжковою виставкою «Дзвони зраненої пам’яті». Дуже уважно слухали діти свідчення очевидців тих страшних років, дізнались, які області України найбільше постраждали від голоду (розглянувши карту на книжковій виставці).

    Проводячи заходи до голодомору ми ставимо собі за мету: формувати в учнів щирі людські почуття, співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянську відповідальність за його майбутнє.

    Оголошено конкурс на краще виконаний малюнок «Голодомор очима дітей»

 

 

Перша книга із книг

    Сьогодні першокласники нашого навчального закладу одержали першу книжечку- Буквар, яка поведе їх у у ще не звідану Країну Знань. Вчителі Петровець Надія Григорівна та Петровець Тетяна Іванівна разом із бібліотекарем Іриною Михайлівною познайомили дітей і вручили їм

    «Першу книгу із книг». Ірина Михайлівна розпочала бібліотечний урок такими словами : «На світі є багато книг: товстих і тонких сумних і веселих, яскравих, маленьких і великих, але одна книга є начальником всіх книг – це «Буквар».Зачитала діткам віршик:

Є книг багато- радісних, печальних,

Товстих тонких, барвистих , наче жар,

Але одна книжкам усім начальник,

І звуть її по простому –Буквар.

Він поведе нас по буквах ,як по східцях,

Як по життю, по сторінках своїх.

І приведе нарешті, -подивитесь-

У мудрий світ чудесних скарбів- книг.

    Бібліотекар разом з вчителями розповіла діткам правила поводження з книгою, правила гігієни читання.Діти розглянули скільки багато книг в нашій бібліотеці- це справжнє книжкове королівство. Коли дітки розгорнули букварик, ми дорослі, побачили які вони були задоволені,як засвітився радісний вогник в дитячих очах. Діти пообіцяли берегти книжечку, читати її,і в подальшому стати активними читачами нашої бібліотеки.

 

Всеукраїнський день бібліотек.

    Щорічно 30 вересня вся наша країна святкує Всеукраїнський день бібліотек.Це свято заснував другий Президент України Леонід Данилович Кучма своїм наказом від 14 05.1998 року№471/98.

  Сьогодні в Україні налічується близько 40 тис.бібліотек.Серед найбільших і провідних – Національна бібліотека імені Вернадського В. І.,Національна парламентська бібліотека України,Національна бібліотека України для дітей та інш.

   Кількість бібліотечних працівників перевищує 52 870.

   Послугами бібліотек користуються понад 17490 тисяч користувачів.

   На честь Всеукраїнського Дня бібліотек суспільство віддає данину шани подвижникам бібліотечної справи, людям, які присвятили своє життя служінню народу, книзі,знанням.Задовольняючи наукові і культурні потреби громадян, бібліотеки забезпечують нерозривний зв'язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяють піднесенню інтелектуального рівня народу.

   До Всеукраїнського Дня бібліотек по всіх бібліотеках проходять дні відкритих дверей, різноманітні заходи пов’язані з пропагандою творів укр.. та світової літератур,виставки- вшанування, виставки- портрети які знайомлять читачів з письменниками- ювілярами та інш..знайомлять користувачів бібліотек з новими надходженнями літератури.Адже для нікого не секрет,що роль книги в житті людини дуже велика: своїй грамотності, освіченості ми зобов’язані книгам.Книги- це найбільший людський скарб і життя без них важко уявити.Бібліотеки запрошують в ці вересневі дні, і не тільки, на зустріч з книгою.Адже книга була і залишається натхненним джерелом, що постійно плекає інтелектуальний потенціал нації,мудрим провісником Просвіти І Знань, Справедливості і Добра.

   Бібліотека КЗ «Перебродівський НВК» також провела ряд виховних заходів, присвячених книзі.Зокрема Екскурсії першокласників до бібліотеки, Виховний захід

   «Бібліотека- квітник знань» (з учнями 3 а класу.), бесіди біля однойменної виставки

   «Бібліотека – книжкова країна мого дитинства», інтелектуальну гру «Найрозумніший п’ятикласник» ,бібліотечний урок «Книга відкриває світ». та інш.

Мета цих заходів- розвивати вміння учнів користуватися книгою, виховувати любов до читання.Щоб кожен усвідомив,що книга-чудовий дивовижний витвір людського розуму.Щоб вона стала для кожного з нас такою ж необхідною, як земля, як чисте небо над головою, як хліб.Навіть важко уявити собі , як би жила людина без книги, без читання.Народна мудрість повчає: «На світі є три головних цінності: хліб,- щоб бути здоровим і сильним; жінка- щоб не урвалась нитка життя;

книга – щоб не обірвався зв'язок століть».

   Людина, яка любить і вміє читати,щаслива людина. Круг неї завжди багато- багато розумних, добрих і вірних друзів.Друзі ці -книги.

   Могутність, мудрість і краса літератури відкриваються у всьому безмежжі тільки перед людиною освіченою й допитливою.Вчіться у героїв книжок любити нашу українську землю – її лани, ліси, її села й міста, її небо і її річки, Її мову і мистецтво.

   Багатьох письменників уже немає на світі, але ми чуємо їхні голоси.Вони звертаються до нас – голоси Лесі Українки, Тараса Шевченка,Івана Франка, О. Пушкіна, Чехова А. П.

Прислухайтесь до цих дружніх голосів.

Читайте! Хай не буде у вас жодного дня, щоб ви не прочитали бодай однієї сторінки з нової книги.

Зав . бібліотекою КЗ «Перебродівський НВК» :Іценко Ірина Михайлівна.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz